ژاکت پسرانه (خرید ارزان + نکات مهم)

تیم ویرایش آرتاپوش 1401/10/06
ژاکت پسرانه-آرتا پوش

«ژاکت پسرانه» عبارتی است که با شروع فصل سرما یکی از دغدغه های خانواده های دارای فرزند پسر خواهد بود.

البته بسته به سن فرزند و سلیقه خانواده، دغدغه های دیگری نیز قبل از تصمیم گیری برای خرید بافت پسرانه برایشان شکل خواهد گرفت. به چند مورد از این دغدغه ها اشاره می کنیم:

  • فرزند نوزاد باشد یا کودک یا نوجوان
  •  جنس ژاکت پسرانه انتخابی بافت باشد یا پارچه ضخیم
  • ژاکت پسرانه دو رنگ باشد
  • ژاکت پسرانه بافتنی مدل جدید باشد و…

آرتا پوش برای پاسخ به دغدغه های خانواده های دارای فرزند پسر نکاتی را پیشنهاد می کند تا اگر قصد خرید لباس پسرانه را  دارند راحت تر تصمیم بگیرند.

ژاکت پسرانه در ظاهر چگونه باید باشد؟

ظاهر ژاکت پسرانه

ظاهر ژاکت پسرانه

ژاکت ها لباس بافتنی جلوبازی هستند که با زیپ یا دکمه بسته می شوند و آستین های بلندی دارند و چون معمولا بعنوان لباس بیرون و یک لایه ساده روی لباس استفاده می شوند، وزن کمتری دارند. می‌توانند دارای جیب، کلاه و آستر هم باشند. یک نمونه از ژاکت ها ژاکت بامبر است که دارای کش باف دور کمر و سرآستین های لباس می باشد این ژاکت  برای همه افراد راحت است و مناسب فعالیت های ورزشی هم هست.

مدل های مختلف ژاکت پسرانه

ژاکت های پسرانه بر اساس جنس ژاکت مدل های مختلفی دارند ممکن است از نوع طبیعی پشم که بسیار لطیف است باشد یا از جنس  نخ و نخ پنبه و یا ممکن است از الیاف مصنوعی در بافت آن ها استفاده شده باشد.

همچنین بر اساس نوع یقه شامل یقه گرد، یقه هفت، یقه ایستاده، یقه شل و یقه آرشال می باشد. یقه گرد و هفت برای پوشیدن روی پیراهن مردانه مناسب است.

نوع آستین هم در ژاکت پسرانه مهم است اینکه آستین ژاکت انتخابی ما از نوع رگلان ( بصورت یکسره تا یقه ) باشد یا حلقه ایی، به سلیقه و استایل شما بستگی دارد.

مورد بعدی در تعیین مدل ژاکت رنگ آن است همه می دانند که رنگ لباس از مهم ترین عوامل توجه به استایل است.

در نهایت نکته ای که باید به آن توجه کرد کاربرد ژاکت پسرانه است که برای محیط رسمی تدارک دیده می شود یا محیط غیر رسمی.

دانستن این نکته هم خالی از لطف نیست که ژاکت ساده به ژاکتی می گویند که کلاه و جیب نداشته باشد.

معمولا برای طراحی ژاکت پسرانه جدید از ترکیب موارد بالا استفاده میشود، یعنی با اضافه کردن کلاه به ژاکت یقه گرد یا ایجاد یک برش عمودی در طرح لباس یا اضافه کردن جیب به ژاکت ساده یا کلاه دارو…

ژاکت پسرانه بافتنی با چه ضخامتی مناسب پسران است؟

ضخامت و بافت ژاکت یکی دیگر از نکاتی است که در موقع خرید ژاکت پسرانه باید به آن توجه کرد. بعضی از ژاکت ها بسیار نازک یا ضخیم هستند که باید میزان سردی هوا را در این مورد درنظر بگیریم.

همچنین برخلاف عقیده رایج که باور دارند پسربچه ها کمتر احساس سرما میکنند تحقیقات جدید نشان داده است پسر بچه ها بیشتر از دختر بچه ها سرما را با بدن خود احساس میکنند بنابراین در هنگام خرید بافت پسرانه لباسی انتخاب کنید که ضخامتی مناسب داشته باشد و فرزند شما احساس گرما یا سرمای بیش از حد نداشته باشد و گمان نکنید که حتما باید بافت نازک تر را برای پسر بچه ها انتخاب کنید.

چه ویژگی هایی باعث شده ژاکت پسرانه بچه گانه در استایل کودکان مورد توجه قرار بگیرد؟

علاوه بر زیبایی ژاکت های بافتنی که آنها را جزء شیک ترین لباس های زمستانی قرار می دهد، قطعا میتوان تنوع بسیار بالا در طرح و مدل  بافت ژاکت بچه گانه را  بعنوان مهم ترین دلیل توجه مادران به ژاکت بچه گانه دانست.

همچنین این مدل لباس ها بخاطر اینکه در پوشیدن و درآوردن لباس، کودک را اذیت نمی کند مورد توجه قرار گرفته است.

این ژاکت ها در سبک های ساده و فانتزی طراحی می‌شوند که دامنه انتخاب منحصر به فرد مادران را گسترش می دهند و به آنان کمک میکند تا با ست کردن تن پوش، کلاه و شال با ژاکت استایلی منحصر بفرد برای فرزندانشان ایجاد کنند.

بافت ژاکت کودک چگونه انجام می شود؟

مادران می‌توانند با استفاده از کامواهای رنگی و با انتخاب الگوی بافت مناسب با سلیقه و سن فرزندشان با هنر دستشان اقدام به بافت ژاکت پسرانه کنند و با یک جست و جوی ساده در وبگاه های مختلف به مراحل بافت آن آگاه شوند.

برای انتخاب ژاکت پسرانه دو رنگ به چه نکاتی توجه کنیم؟

بهتر است برای کودکان از رنگ های شاد و پر نشاط مانند نارنجی استفاده کنید. ترکیب نارنجی و آبی فوق العاده است.

رنگ های شاد علاوه بر اینکه باعث  شادی و نشاط در کودک می شود باعث تقویت قدرت بینایی و افزایش هوش از طریق توجه و تشخیص رنگ های گوناگون هم می شود.

در کل استفاده از دو رنگ در ژاکت به شرطی که رنگ ها با هم همخوانی داشته باشند به جذابیت استایل شما کمک خواهد کرد. استفاده از دو رنگ مشابه بیشنهاد بهتری نسبت به استفاده از رنگ های مکمل است چون جذابیت بیشتری ایجاد می‌کند. یعنی از یک رنگ تیره و روشن آن در کنار هم استفاده کنید ولی در صورت استفاده از رنگ های مکمل دو راه خواهید داشت یا به مطالب مربوط به روانشناسی رنگ مراجعه کنید و یا با مراجعه به سایت هایی که پالت رنگی را نشان می دهند  و تعدادشان هم زیاد است پالت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

نکاتی در مورد ژاکت پسرانه نوزادی

پوست نوزادان بسیار حساس است بنابراین مهم ترین نکته در تهیه ژاکت برای نوزاد جنس آن است که هم طبیعی باشد و هم نرم.  پنبه مناسبت ترین گزینه برای لباس نوزاد است، نرم بودن لباس هم مهم است بنابراین اگر قصد بافتن ژاکت برای نوزاد را دارید از کامواهای مخملی استفاده کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که نوزاد را نباید زیاد بپوشانید فقط یک لایه بیشتر از بزرگتر ها به نوزاد بپوشانید و حتما از زیر پوش برای نوزاد استفاده کنید.

ژاکت ها چه ضخیم باشند برای ایجاد گرما و چه نازک و نخی باشند برای روپوش گزینه بسیار مناسبی برای نوزادان هستند. ژاکت ها به دلیل اینکه از جلو باز می شوند راحت تر به نوزاد پوشانده می شوند و نوزاد کمتر اذیت می شود.

 

 نکاتی در مورد ژاکت پسرانه نوجوان

هر استایلی که نوجوانان انتخاب کنند کم کم به استایل اصلی آنان در بزرگسالی تبدیل خواهد شد و به این نکته هم توجه کنیم که نوجوانان در حال رشد هستند بنابراین یک کوه ژاکت به درد آنان نمی خورد و خیلی زود بلا استفاده می شوند.

از آنجایی که برای نوجوانان مقبولیت در بین دوستان از اهمیت ویژه  برخوردار است مدل و رنگ ژاکتی که می پوشند در جلب توجه دوستان تأثیر گذار خواهد بود. البته بهتر است نوجوانان لباس هایی را انتخاب کنند که در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس بهتری داشته باشند نه اینکه صرفا باعث مقبولیت آنان بین دوستان باشد.

در انتخاب ژاکت مناسب برای نوجوان بهتر است افراد نزدیک به او که خلقیاتش را می شناسند کمک کنند تا رنگ و طرح مناسب با روحیه و سلیقه اش را بهتر پیدا کند.

از آن جایی که نوجوانان پر از حس نشاط و شادابی هستند بهتر است این نشاط در لباس هایی که می پوشند هم نمایان باشد این موضوع را می توان با ژاکت هایی که طرح های مختلف و رنگ های شاد دارند نشان داد.

انتخاب جنس و ضخامت ژاکت  مثل هر فرد دیگری برای نوجوان بستگی به شرایط آب و هوایی دارد.

قیمت ژاکت پسرانه

بسته به این که ژاکت پسرانه انتخابی شما چه جنسی و چه ضخامتی داشته باشد قیمت آن متفاوت است. طبیعی است که ژاکتی که از جنس کشمیر یا پشم بز تهیه شده باشد قیمت بسیار بالایی دارد. همچنین لطافت خاصی دارد و گرمایی مطلوب را هم با پوشیدنش تجربه خواهید کرد.

ژاکت های بافت هم بسته به اینکه دست بافت باشد یا ماشین بافت و اینکه از چه الیافی در بافت استفاده شده است قیمت متفاوتی دارند.

سایت آرتا پوش به عنوان مرجع تخصصی لباس بچگانه هم اکنون بهترین قیمت ها را برای ژاکت پسرانه ارائه می دهد فقط کافی است قیمت های ما را با دیگران مقایسه کنید.

قیمت محصولات آرتا پوش چگونه تعیین می شود؟

مجموعه آرتاپوش از قیمت گذاری رقابتی استفاده می کند یعنی قیمتی پایین تر سایر رقبا.

استفاده از قیمت گذاری رقابتی برای فروشگاه ها سازوکار مختلفی دارد و مجموعه ای که با اصول این نوع قیمت گذاری آشنا نباشد مورد استقبال مشتریان واقع نمی شود که شرح و بیان تمام این اصول خارج از حوصله این مقاله است اما مهمترین نکته در استفاده از روش قیمت گذاری رقابتی تضمین کیفیت محصولات و خدمات است یعنی در عین حال که قیمت مناسب و حتی پایین تر از رقبا ارائه می شود، کیفیت محصولات و خدمات هم در سطح بالا و مطلوبی نگه داشته می شود.

برای همین است که آرتا پوش با استفاده از قیمت گذاری رقابتی و تضمین کیفیت سالهاست که مورد استقبال مشتریان خود واقع شده است. مطمئن باشید که در مجموعه آرتاپوش مناسبت ترین قیمت را همراه با کیفیت مطلوب در کنار هم تجربه خواهید کرد.

فروشگاه لباس آرتا پوش ژاکت های پسرانه و پچه گانه و کودکانه را با بهترین کیفیت تامین و عرضه می کند چون یکی از دغدغه های ما کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد. با آرتا پوش فقط به شیک بودن فرزندانتان فکر کنید. آرتا پوش راه های ارتباطی مناسبی برای پاسخگویی به شما درنظر گرفته است، با ما در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.