لباس پسرانه از کجا بخرم؟

تیم ویرایش آرتاپوش 1401/08/18
لباس پسرانه از کجا بخرم-آرتا پوش

لباس پسرانه از کجا بخرم که هم از نظر قیمت برایم به صرفه باشد و هم به قول قدیمی ها بشور و بسابی باشد؛ یعنی جنس خوب و بادوامی داشته باشد و با یک بار و دوبار شستن نه آب برود و نه رنگ و رویش عوض شود و نه از قیافه بیفتد؟

سوال بالا یکی از دغدغه های والدینی است که معمولا دو یا چند فرزند پسر و دختر دارند و باید برای هرکدام متناسب با روحیه، سن و فرم بدن فرزندان به تهیه لباس بپردازند، اما نه وقت کافی برای این کار دارند و نه قیمت های گزاف لباس، این اجازه را به آن ها می دهد تا با خیالی راحت و فراغ بال بتوانند به خرید لباس پسرانه و دخترانه بپردازند و از خرید خود راضی باشند، به همین دلیل مدام از دوستان و آشنایان می پرسند لباس پسرانه ازکجا بخرم؟

لباس پسرانه شیک از کجا بخرم؟

لباس پسرانه مناسب فصل از کجا پیدا کنم؟

آدرس یک مرکز خرید لباس نوجوان سراغ داری؟

و کلی سوال دیگر…

اگر این دسته از عزیزان عبارت پر تکرار لباس پسرانه از کجا بخرم را در اینترنت جست و جو کنند، گوگل لیستی از انواع فروشگاه های مختلف، اعم از فروشگاه های حضوری و غیرحضوری یا فروشگاه های آنلاین را به آن ها نشان خواهد داد که کاملا مرتب و دسته بندی شده است و از مرکز خرید لباس نوزاد گرفته تا مرکز خرید لباس نوجوان، لباس پسرانه مناسب فصل و… همه را آماده می کند و به ترتیب کیفیت جنس، قیمت و دیگر فاکتورهای مهم در انتخاب لباس، نام تک تک فروشگاه ها را در اختیار آن ها قرار می دهد.

اما در بخش اطلاعات آدرس فروشگاه های حضوری، نکته ای که وجود دارد این است که در این صورت، تنها یک گام جلوتر از بقیه والدینی هستند که هنوز نمی دانند برای سفارش لباس پسرانه به کجا مراجعه کنند.

به عبارت دیگر این اطلاعات هنوز هم کافی نیست برای این که بتوان:

 • انواع لباس پسرانه مناسب فصل یا مهمانی و… را خریداری کرد
 • از قیمت لباس پسرانه در فروشگاه های مختلف باخبر شد
 • و یا اینکه انواع لباس پسرانه با جنس ها و مدل های مختلف را همزمان با هم رصد کرد؛

این اطلاعات فقط مجموعه ای از چندین آدرس مختلف است که برای حصول اطمینان بیشتر از صحت و سقم اطلاعات آن، نیاز هست حتما یک مرتبه سری به همه آن ها زد، اما مشکل این است که هر کدام آن ها در یک سر شهر قرار دارد و یک جا جمع نیستند.

خبر خوب اینکه ما در مقاله لباس پسرانه از کجا بخرم قصد داریم تا این دسته از عزیزان را در این زمینه راهنمایی کنیم و ملاک ها و معیارهای لازم برای یک انتخاب خوب، آگاهانه و صدالبته اقتصادی را پیش روی آن ها بگذاریم.

خرید اینترنتی لباس پسرانه یعنی خرید زمان

در پاسخ به این پرسش که لباس پسرانه از کجا بخرم باید گفت که بهترین و عاقلانه ترین راه خرید لباس پسرانه، برای والدینی که به دنبال یک خرید ایده آل هستند، اما وجود بچه ها و کارهای خانه و دیگر امورات، این اجازه را به آن ها نمی دهد تا لذت خرید را بچشند، خرید اینترنتی لباس پسرانه است.
امروزه به لطف فناوری، همه گیر شدن گوشی های موبایل و در دسترس بودن اینترنت، خرید اینترنتی هم برای خودش به یک تجربه جالب و لذت بخش تبدیل شده است.
لذت بخش از این جهت که به سادگی و به راحتی چند کلیک می شود آن چه را که در ذهن وجود دارد، عملا به واقعیت تبدیل کرد، بدون اینکه خبری از حاضر شدن، لباس پوشیدن، طی کردن مسیر، تحمل ترافیک و… باشد.

در خرید اینترنتی لباس پسرانه تنها کاری که مادر یا پدر انجام می دهد این است که فقط یک بار مثلا عبارت لباس پسرانه از کجا بخرم را تایپ می کند و در پاسخ با دنیایی از انتخاب و تنوع در رنگ و مدل و جنس و قیمت روبه رو می شود که فقط کافی ست با چند کلیک ساده و در زمانی بسیار کوتاه به نتیجه دلخواه خود برسد.

با خرید اینترنتی لباس پسرانه، بخش عظیمی از زمان افراد ذخیره می شود، زمانی که می تواند برای کارها و امورات بسیار مهم تری مانند تربیت کودکان صرف شود.
در واقع والدین با خرید اینترنتی لباس پسرانه، هم زمان، دو چیز خریداری می کنند؛ یکی لباس و دیگری زمان.

از سفارش لباس پسرانه تا تحویل درب منزل

مزایایی که یک خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری دارد بسیار زیاد است، طوری که امروزه در شهرهای بزرگ اغلب خریدها اینترنتی شده است و کمتر کسی وقت کافی پیدا می کند تا زمان خود را در فروشگاه ها و بازارهای حضوری بگذراند و مردم غالبا ترجیح می دهند از مزایا و خدماتی که در صورت خرید اینترنتی به آن ها داده می شود، استفاده کنند تا اینکه خرید حضوری داشته باشند و هیچ خدمات ویژه ای دریافت نکنند.

در مقاله لباس پسرانه از کجا بخرم، سعی داریم چند تا ازمزیت های خرید اینترنتی لباس پسرانه را برشمریم تا ثابت کنیم که چرا خرید اینترنتی لباس پسرانه بهتر از خرید حضوری آن است و هم چنین با راهنمایی های موجود در این مقاله  دیگر لازم نیست از همه جا و هر کس بپرسیم لباس پسرانه از کجا بخرم به شرط اینکه تا پایان این مقاله خوانده شود.

از جمله مهم ترین امتیازاتی که خرید اینترنتی لباس پسرانه دارد این است که:

 1. به دلیل فراوان شدن تعداد فروشگاه های اینترنتی لباس پسرانه و دخترانه، تمام قیمت ها بیشتر به صورت رقابتی ست و این یعنی در خرید اینترنتی، لباس قیمت مناسب سریع تر پیدا می شود، که این یک روش خرید فوق العاده، خصوصا برای آن دسته والدینی ست که چند فرزند دارند، باید خرید اقتصادی و به صرفه ای داشته باشند و قیمت لباس پسرانه برایشان در اولویت قرار دارد.
 2. از زمان خرید اینترنتی لباس پسرانه تا زمان تحویل آن شاید 72 ساعت انتظار لازم است. البته این در صورتی ست که فروشگاه در محل زندگی مشتری نباشد و زمان برای پست و بسته بندی آن لحاظ شود. در غیر این صورت، لباس خیلی سریع و آنی به دست مشتری رسانده می شود. بنابراین در زمان انتخاب فروشگاه آنلاین برای خرید لباس پسرانه، باید دقت کرد که مدت زمان تحویل بسته، کمترین زمان ممکن تنظیم شده باشد.
 3. به علت همین رقابتی که بین فروشگاه های اینترنتی وجود دارد، خدمات و امتیازات ویژه ای که به مشتری داده می شود بسیار بهتر، بیشتر و متنوع تر از فروشگاه های حضوری است. خدماتی از قبیل امکان ارسال رایگان برای خرید بالای یک محدوده خاص، ارائه مشاوره و راهنمایی در انتخاب نوع لباس، رنگ لباس و مواردی از این قبیل؛ بنابراین باید به این نکته توجه داشت، فروشگاهی انتخاب شود که با مشتری بیشترین تعامل را دارد و به اصطلاح مشتری مدارتر است.
 4. مقایسه قیمت ها، خدمات، گزینه ارسال رایگان و … در خرید اینترنتی لباس بهتر انجام می شود. در خرید حضوری باید زمان گذاشت و به تک تک فروشگاه ها سر زد تا بتوان مقایسه قیمت انجام داده و تصمیم گیری کرد، اما در خرید اینترنتی لباس پسرانه، این قسمت کار تنها چند دقیقه طول می کشد و سریعا می توان نتیجه گیری کرد.
 5. فاصله از گشت و گذار میان صفحات مختلف یک یا چند سایت که بورس لباس پسرانه دارد تا انتخاب لباس پسرانه مورد نظر، بسیار کمتر از زمانی ست که در بازار حضوری سپری می شود.
 6. با توجه به قوانین تجارت الکترونیک، در سفارش لباس پسرانه به صورت اینترنتی، مشتری مطمئن است که در صورت عدم رضایت از لباس، مدت زمانی فرصت دارد تا آن را عودت دهد؛ در حالی که در خرید حضوری این مهلت 24 ساعت و یا حتی کمتر است.
 7. در خرید اینترنتی لباس پسرانه، سایزها دقیق است، رنگ ها و مشخصات با آن چه که ارسال می شود مطابقت دارد؛ زیرا فروشنده می داند اگر اطلاعات لباس خلاف واقع باشد مشتری آن را بلافاصله بر می گرداند.
 8. به راحتی می توان از اعتبار یک فروشگاه اطمینان حاصل کرد آن هم با چک کردن نماد الکترونیکی اینماد که در پایین صفحه به نمایش گذاشته می شود.
 9. در خرید حضوری لباس پسرانه اگر مدت زمان انتخاب، بازارگردی و توقف در فروشگاه از حدی که بیش از تحمل کودکان است بیشتر شود، خریدی که می تواند خاطره انگیز باشد به یک تجربه تلخ و مشکل تبدیل می شود، اما در خرید اینترنتی لباس پسران ، نه تنها دیگر خبری از نارضایتی کودکان نیست، بلکه به علت جذاب بودن صفحات فروشگاه آنلاین و متنوع بودن قسمت های مختلف آن، حتی دلچسب هم هست و کودکان دوست دارند تا در کنار والدین بنشینند و لباس مورد نظر خود را انتخاب کنند.
 10. برای مادرانی که باردار هستند، یا نوزاد شیرخواره ای دارند و به دنبال لباس دندونی پسرانه و سیسمونی هستند، خرید اینترنتی لباس پسرانه یک راه مطمئن و بی خطر است که هیچ فشاری را متوجه این مادران نمی کند. حتی برای خرید دیگر اقلام مورد نیاز خود و کودکشان مانند اسباب بازی، شیشه شیر و… نیز می توانند این شیوه امن را انتخاب کنند تا کمتر در معرض آلودگی هوا و دود ماشین ها و… قرار بگیرند. در این صورت، دیگر لازم نیست به دنبال فروشگاه هایی بگردند که تمام اجناس مورد نیاز آن ها را یک جا داشته باشد تا مسافت کمتری راه رفته باشند؛ زیرا در خرید اینترنتی فاصله از یک فروشگاه تا فروشگاه دیگر فقط چند کلیک است.
 11. در فصل سرما که انواع و اقسام بیماری های واگیر مانند آنفلوآنزا، سرماخوردگی، کرونا و… بیشتر شیوع پیدا می کند، خرید حضوری کمتر می شود، اما در عوض خرید اینترنتی لباس افزایش پیدا می کند که نشان می دهد خرید اینترنتی بهترین روش برای خرید لباس پسرانه است تا کودکان با حضور در اجتماعاتی مانند فروشگاه ها مبتلا به بیماری نشوند.

لباس دندونی پسرانه از کجا بخرم؟

شاید بشود با کمی پرس و جو یک لباس دندونی پسرانه پیدا کرد اما هیچ وقت نمی توان مطمئن شد که آیا این لباس بهترین لباسی ست که می شد برای دلبندمان خریداری کنیم و یا خیر.

زیرا کودکان این سنی، حساس ترین دوران زندگی خود را سپری می کنند و می خواهند همه چیز را گاز بگیرند و در دهان خود فرو ببرند؛ بنابراین باید در پوشش و وسایل بازی آن ها نهایت دقت را به خرج داد.

از طرفی بسیاری از لباس ها یا جنس پلاستیکی دارند و یا از انواع زیپ و دکمه و اشیاء سخت خالی نیستند که بیشترین نگرانی والدین هم از همین جهت است. باید گفت با جست و جو در سایت آرتاپوش این نگرانی هم به فراموشی سپرده می شود، زیرا آرتاپوش یک فروشگاه اینترنتی لباس است که تلاش می کند بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت به دست مشتریان برساند و والدین می توانند بورس لباس پسرانه را در این سایت ببینند و با خیالی راحت خرید کنند.
در مقاله لباس پسرانه از کجا بخرم تمامی ویژگی های خرید حضوری و اینترنتی را به طور مفصل بیان کردیم شما هم اگر تجربه ای در این زمینه دارید با ما به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.